Klientide arvustused
4.7 kohta 5
7 arvamused
5 tähed
86 %
4 tähed
0 %
3 tähed
14 %
2 tähed
0 %
1 tähed
0 %
Magnifica prenda pero
la gente de dhl me cobró 55 euros por el envío aparte de lo ya pagado y de no pagar no me lo entregaban una pena saber esto después de comprar por lo demás hermoso producto
Avaldatud 2021-09-22 kõrval Sergio
Hot stuff
Very nice cap. Fast & Easy deliberiert.
Avaldatud 2021-08-28 kõrval Sven Marco
Avaldatud 2022-08-10 kõrval Alba
Avaldatud 2022-05-12 kõrval Sergiy
Avaldatud 2021-08-05 kõrval Ronny
Avaldatud 2021-05-26 kõrval Albert
Avaldatud 2021-04-28 kõrval Nadir