Klientide arvustused
4.9 kohta 5
7 arvamused
5 tähed
86 %
4 tähed
14 %
3 tähed
0 %
2 tähed
0 %
1 tähed
0 %
Excellent
Excellent
Avaldatud 2025-01-24 kõrval Amrul
Me ha gustado mucho
Avaldatud 2024-08-23 kõrval Lorenzo
Gostei muito da experiência
Produto perfeito obrigado
Avaldatud 2024-01-07 kõrval Wellington
UPS to zło
Czapka świetna, nie pierwsza od New Era. Tylko kurier ( firma spedycyjna ) nie poważna - zamówiłem z dostawą extra płatną na jak najszybciej, że by nie było że nie ma mnie w domu z adresem dostawy do pracy, Kurier przyjechał pod ( jeśli ) i stwierdził że nie ma obowiązku zadzwonić że bym zszedł odebrać ( telefony podobno mają prywatne tak dowiedziałem się na infolinii ... ) i wklepał dostarczono i z bańki. Czapkę zawiózł do jakiegoś sklepu gdzie jest punk odbioru UPS ... Zmienić polecam firmę kurierską albo umowę z obecną to będą same gwiazdki :)
Avaldatud 2023-09-26 kõrval Michał
Avaldatud 2024-09-26 kõrval Daniel
Avaldatud 2023-11-07 kõrval Pedro
Avaldatud 2023-10-28 kõrval Dawid